Το Συντονιστικό Θεραπευτών Ειδικής Αγωγής καλεί τους συναδέλφους σε παράσταση διαμαρτυρίας έξω από το ΣτΕ (Πανεπιστημίου 47-49, Αθήνα), την Τρίτη 15/01/2019 και ώρα 9:00 π.μ., όπου θα εκδικαστούν οι προσφυγές μας κατά των voucher του ΕΟΠΥΥ.
Η παρουσία όλων μας είναι επιβεβλημένη προκειμένου να στείλουμε ένα ισχυρό μήνυμα και να δηλώσουμε εμπράκτως την αντίθεσή μας στο μέτρο που προκαλεί χάος στον ευαίσθητο κλάδο της Ειδικής Αγωγής.
![](https://eena.gr/wp-content/uploads/2023/09/logo_banner1-1024x320.png)